Garfieldchu
kiwifarms.net
- Joined
- Oct 5, 2015
For one person, Chipotle isn't very expensive. Taking into consideration the quality of food it is really rather reasonable.
But when you normally subside on generic cereal and muffins, it's probably quite costly.
And I too shiver in dread at the thought of Russell trying to eat a burrito bowl. He would be better off having the whole thing in a cup. Or just faceplanting into the bowl like that old "how animals eat their food" video.
Doesn't he eat like this?